5 patarimai vyrams, kaip išsirinkti kelnes arba džinsus | JEANS4YOU.LT

5 patarimai vyrams, kaip išsirinkti kelnes arba džinsus

Lankymasis prekybos centruose ne vienam vyrui kelia tikrai nemažą stresą, tad nieko keisto, jog drabužių apsipirkimas internetu tampa vis populiaresnis. Internetinėse parduotuvėse siūlomos produkcijos pasirinkimas yra tikrai labai platus, tad rasti patinkančių drabužių tikrai nebus labai keblu. Kai svarstoma įsigyti džemperį ar sportinius marškinėlius, nieko blogo nenutiks, jei dydis bus šiek tiek didesnis, tačiau tuomet, jei jus domina vyriškos kelnės, svarbu pasirūpinti, kad jos tiktų idealiai. Taigi, į ką vertėtų atkreipti dėmesį renkantis kelnes ar džinsus internetu?

Džinsų modelis

Klaidinga manyti, kad tik moteriški džinsai gali būti įvairių sukirpimo tipų. Iš tiesų ir vyriški drabužiai gali būti įvairių skirtingų sukirpimų, todėl tą įvertinę galėsite paprasčiau išsirinkti labiausiai tinkantį rūbą. Taigi, kokie skiriami pagrindiniai džinsų modeliai?

  • „Regular fit“ – tai tiesaus kirpimo džinsai normalaus aukščio liemeniu (toks vyriškų džinsų modelis yra pats populiariausias);
  • „Loosefit“ – džinsai vyrams plačiomis tiesaus kirpimo klešnėmis, normalaus aukščio liemeniu;
  • „Slim fit“ – vamzdelio formos džinsai siauromis, tiesiomis klešnėmis, normalaus aukščio liemeniu;
  • „Skinny fit“ – džinsai siaurėjančiomis klešnėmis, dažniausiai žemesniu juosmeniu;
  • „Relaxed fit“ – džinsai tiesiomis plačiomis klešnėmis, tokių džinsų juosmuo – ties klubais.

Jei sunku apsispręsti, kokio modelio džinsus pasirinkti, atkreipkite dėmesį į tai, koks yra džinsus demonstruojančio modelio sudėjimas bei ūgis.

Kelnių ar džinsų dydis

Kelnės ar džinsai internetu yra perkami jų nepasimatavus, todėl svarbu atkreipti dėmesį į nurodytus dydžius ir jų matmenis. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite dydžių lenteles, kuriose yra nurodomi kelnių bei džinsų matmenys. Jei žinosite tikslias savo kūno apimtis, pasirinkti tinkamas prekes tikrai nebus pernelyg keblu.

Tinkamiausia spalva

Dažniausiai pasirenkami juodi arba tamsiai mėlyni džinsai, tačiau tikrai nebūtina tuo apsiriboti. Puikiu pasirinkimu taip pat gali būti šviesių spalvų ar kontrastingai garinti džinsai vyrams, kurie padės susikurti dar įdomesnį stilių. Vyriškos kelnės taip pat gali būti įvairiausių spalvų: stilingai atrodys geltonos, žalios ar bordo spalvos kelnės, kurias bus galima derinti prie įvairių kasdienių ar net šventinių drabužių. Šiandien yra gana populiaru derinti laisvą ir klasikinį stilių, tad tuomet, jei norite atrodyti tikrai išskirtinai, galite pasvarstyti apie ryškesnių spalvų kelnes.

Audinio sudėtis

Šiandien galima rinktis įvairaus audinio džinsus bei kelnes, tad tikrai rasite jums labiausiai tinkančią galimybę. Jei siekiate, kad drabužis būtų kiek įmanoma patogesnis, galite pasvarstyti apie medvilnines kelnes, kurių sudėtyje yra elastano. Klaidinga manyti, kad tokios kelnės atrodys tarsi sportinis drabužis, nes šiuo metu prekyboje vis labiau populiarėja medvilninio audinio džinsai su elastanu. Palanku tai, kad tokie drabužiai leidžia nevaržomai judėti, tad net ir tada, jei jūsų laisvalaikis yra labai aktyvus, toks pasirinkimas gali būti vienas geriausių.

Drabužių kaina

Tenka pastebėti, kad džinsai internetu kainuoja pigiau nei kitose pardavimo vietose, todėl toks pasirinkimas tikrai gali padėti sutaupyti pinigų. Mūsų internetinėje parduotuvėje siūlomos kelnės moterims ir vyrams yra parduodamos tikrai palankiomis kainomis, ir visuomet galima rasti ypatingų pasiūlymų, kurie leidžia sutaupyti pinigų. Taip pat turėsite galimybę pasirinkti siūlomų prekių rikiavimą nuo pigiausių iki brangiausių, tad rasti tinkamiausius pasirinkimus tikrai nebus pernelyg sudėtinga.

Vadovaujantis šiais svarbiausiais patarimais pasirinkti tinkamas prekes bus gerokai paprasčiau. Visai nesvarbu, kas jus domina – kelnės ar džinsai vyrams, rasti tinkamiausius pasiūlymus tikrai nebus labai sudėtinga, o prekių užsakymui sugaišite ne daugiau nei kelias minutes. Taupykite savo laiką ir apsipirkite internetu – juk čia išsirinkti tinkamus drabužius yra tikrai paprasta!