Cyber Monday – dar palankesnė proga apsipirkti | JEANS4YOU.LT

Cyber Monday – dar palankesnė proga apsipirkti

Black Friday (liet. Juodasis penktadienis) – tai neoficialus penktadienio, einančio po Padėkos dienos, pavadinimas. Padėkos diena JAV tradiciškai yra švenčiama lapkričio ketvirtąjį ketvirtadienį, o po šios dienos nuo 1952 metų prekybininkai skelbia išpardavimus, nes būtent nuo šios dienos pradedamos kalėdinių dovanų paieškos. Nors Juodasis penktadienis metuose turėtų būti vos vienas, tačiau verslininkai šį terminą yra linkę naudoti dažniau – juk būtent akcijos dažniausiai vilioja klientus, todėl tuo pasinaudoti yra tikrai palanku. Nauda abipusė: prekeiviai gali populiarinti savo siūlomas prekes, o pirkėjai turi galimybę dominančios produkcijos įsigyti mažesne kaina. Nors po pirmojo Juodojo penktadienio paminėjimo ši diena net kelis dešimtmečius nesulaukė didesnio susidomėjimo, tačiau 2004-aisiais ši išpardavimų diena pasiekė apogėjų. Amerikoje yra įprasta Juodojo penktadienio išpardavimus pradėti pakankamai anksti: parduotuvių durys klientams yra atveriamos dar vidurnaktį ar ankstyvą rytą, todėl pirkėjai skuba ypatingomis nuolaidomis pasinaudoti pirmi. Lietuvoje Juodojo penktadienio tradicijos dar nėra giliai įsišaknijusios, tačiau šią dieną prekybininkai taip pat neretai pateikia ypatingų pasiūlymų ir ragina apsipirkti pigiau.

Cyber Monday – Juodojo penktadienio alternatyva

Juodojo penktadienio išpardavimų metu į parduotuves plūsta daugybė pirkėjų, siekiančių susimedžioti pačių geriausių akcijų. Vis dėlto, tikrai ne kiekvienam yra priimtina lankytis sausakimšuose prekybos centruose ir leisti laiką stovint ilgose kasų eilėse, todėl nuo 2005 metų pirkėjai gali pasinaudoti ne tik Black Friday, bet taip pat ir Cyber Monday akcijomis. Cyber Monday – tai pirmasis pirmadienis po Padėkos dienos, kuomet ypatingus pasiūlymus pateikia būtent internetinės parduotuvės. Net ir tuomet, jei noras apsipirkti yra labai didelis, deja, tam ne visada pavyksta rasti pakankamai laiko – juk ne visada yra paprasta prognozuoti, kiek laiko užtruksite prekybos centruose. Įdomu tai, kad Jungtinėse Amerikos Valstijose Black Friday buvo pramintas „masinio susirgimo diena“: įvairių sričių darbuotojai, norėdami rasti kiek įmanoma geresnių akcijų, į darbą tiesiog neateidavo, o savo darbdaviui pranešdavo paprasčiausiai susirgę. Cyber Monday dieną to daryti tikrai neprireiks – apsipirkti internetu visada galima gerokai greičiau, todėl noras prekių įsigyti pigiau tikrai neturės jokios įtakos jūsų darbo rezultatams.

Apie parduotuvių nuolaidas galite sužinoti pirmi

Juodojo penktadienio pirkiniai neretai yra pernelyg skuboti: dalis pirkėjų paprasčiausiai pasiduoda akimirkos emocijai, o grįžus namo paaiškėja, kad pusė pirkinių paprasčiausiai nėra reikalingi, ar už juos buvo permokėta. Lankantis prekybos centruose neretai pagauna „pirk čia ir dabar“ nuotaika, todėl išleidžiama gerokai daugiau pinigų nei norėtųsi, ir vėliau dėl to tenka skaudžiai gailėtis. Būtent dėl šios priežasties Cyber Monday gali būti kur kas palankesniu pasirinkimu: apsipirkti galėsite neskubėdami ir gerai apgalvoję, ar tam tikri pirkiniai jums tikrai yra reikalingi. Maža to, palyginti skirtingų parduotuvių nustatytas prekių kainas yra gerokai paprasčiau nei fizinėse pardavimo vietose, todėl toks sprendimas tikrai gali leisti sutaupyti pinigų. Jei apie internetinių parduotuvių ypatingus pasiūlymus norėsite sužinoti pirmi, paprasčiausiai užsiprenumeruokite naujienlaiškį, ir tai užtikrins, kad geriausių pasiūlymų medžioklei jums nereikės paskirti pernelyg daug laiko, o pats apsipirkimo procesas truks ne daugiau nei kelias minutes.

Spauskite čia, jei norite apžiūrėti naujų džinsų modelius Moterims | Vyrams.