Kaip išsirinkti moteriškus džinsus internetu? | JEANS4YOU.LT

Kaip išsirinkti moteriškus džinsus internetu?

Šiandien moteriškų džinsų internetu pasiūla – didžiulė. Gyvenimus sustabdžiusi ir rutinas pakeitusi pandemija, privertė prekybininkus ieško naujų būdų pasiekti pirkėjus, todėl nemažai parduotuvių persikėlė į internetinę erdvę. Dabar patogiai, bet kuriuo paros metu ir nekeldami kojos iš namų, visus reikalingus pirkinius galite įsigyti internetu. Nors rūbų pirkimas internetu jau ne vienerius metus buvo gana įprasta ir tikrai populiari praktika, karantino metu tokia internetinė prekyba tik dar labiau suaktyvėjo. Nematant rūbų, negalint jų paliesti ar pasimatuoti, kartais kyla iššūkių pasirenkant tinkamą modelį, spalvą ar medžiagą, todėl pasidalinsime, kokie būna moteriški džinsai internetu ir kaip juos išsirinkti: kokie būna modeliai, spalvos ir kaip pasirinkti patogiausiai ir geriausiai jums tinkantį variantą.

Pirmiausia renkantis džinsus reikėtų nuspręsti, kokio modelio ieškote. Dabar galite rinktis iš plačios modelių pasiūlos: slim fit, regular, skinny, push up, cargo, flared, baggy, mom fit ar boyfriend. Trumpai aptarsime kiekvieną iš šių modelių, kad turėtumėte aiškesnį vaizdinį ir pasirinkti būtų lengviau.

 • Slim fit džinsai – idealus modelis pilnesnėms moterims, siekiančioms subalansuotos išvaizdos. Tokio tipo džinsai yra aptempti, tačiau mažiau prigludę nei skinny džinsai.
 • Regular modelio džinsai yra tiesaus kirpimo ir itin tiks pilnesnio sudėjimo moterims, ypač toms, kurios turi ryškesnį užpakaliuką arba atsikišusį pilvuką.
 • Skinny modelis yra bene populiariausias – tai siauro kirpimo ir itin aptempti džinsai, tinkantys daugumai figūros tipų.
 • Push up tipo džinsai išsiskiria specialiomis siūlėmis, padedančioms sukurti pakelto ir didesnio užpakaliuko įspūdį. Tokio modelio džinsai itin tiks norinčioms pabrėžti savo figūrą.
 • Cargo modelis yra laisvesnis, nevaržantis ir leidžiantis kasdien patogiai jaustis. Tai apversto trikampio figūrą turinčioms moterims idealiai tinkantis pasirinkimas.
 • Flared džinsai taip pat yra vadinami vienais universaliausių, nes tinka daugeliui figūrų tipų, o mūvimi su platformine avalyne akivaizdžiai liaunina ir ilgina kojas. Toks modelis geriausiai tinka moterims, turinčioms platesnius klubus. Jos gražiai priglunda viršuje, o žemyn nuo kelių išplatėja. Platūs galai suteikia figūrai proporcingumo ir nukreipia dėmesį nuo klubų.
 • Baggy džinsų tipas pasižymi ypatingu laisvumu, tačiau tuo pačiu ir suteikia individualumo ir ekspresijos įvaizdžiui. Tokie džinsai taip pat yra aukštu liemeniu, o tai prideda figūrai elegancijos.
 • Mom fit tai klasikiniai „mamos“ džinsai, kurių juosmuo prasideda ties bambos sritimi. Įprastai tokio tipo džinsai yra laisvoki, neaptempiantys kojų, nesiekiantys kulkšnių.
 • Boyfriend modelio džinsai tinkamiausi laisvalaikiui ir dėvimi atraitytomis klešnėmis. Šie džinsai dažniausiai būna kiek apsmukę ir vizualiai apsunkina apatinę kūno dalį, tad jie labiausiai tinkami sportiškos figūros moterims.

Šiandien vis labiau populiarėja mom fit arba boyfriend stiliaus džinsai, todėl išsamiau paaiškinsime, kuo skiriasi šie modeliai ir kokio tipo figūrai jie tiks labiau.

Boyfriend džinsai yra platoki ir kiek apsmukę, neretai būna plėšyti. Šiuo metu boyfriend džinsai yra laikomi vienais stilingiausių, tačiau jie tinka anaiptol ne kiekvienam figūros tipui. Boyfriend džinsai labiausiai tinka toms moterims, kurių pečiai yra gana platūs, liemuo – siauras, o šlaunys ganėtinai lieknos. Boyfriend tipo džinsai nebus pačiu tinkamiausiu pasirinkimu, jei jūsų figūra yra kriaušės tipo, nes toks drabužis tik dar labiau paryškins apatinę kūno dalį, o to dažniausiai norisi išvengti. Nors neretai manoma, kad boyfriend tipo džinsai visiškai netinka žemoms moterims, tačiau tai nėra tiesa – svarbiausia pasirinkti tokius džinsus, kurių klešnės nebūtų pernelyg plačios.

Mom fit modelio džinsai, kaip ir minėjome, yra klasikiniai „mamos“ džinsai, kurių juosmuo prasideda ties bambos sritimi. Įprastai šio tipo džinsai yra siuvami iš ganėtinai standaus audinio, todėl jie gali prilaikyti kiek atsikišusį pilvuką. Įprastai tokio tipo džinsai yra laisvoki, neaptempiantys kojų, nesiekiantys kulkšnių. Mom fit džinsai puikiai tinka smėlio laikrodžio figūros savininkėms bei toms moterims, kurios siekia suformuoti smėlio laikrodžio siluetą. Mom fit džinsai tiks ir obuolio figūros savininkėms, nes šie džinsai padės maskuoti pernelyg apvalų pilvuką. Tokio tipo džinsus gali rinktis ir aukštos, ir žemos moterys, tačiau reikėtų įvertinti tai, kad trumpesnio kirpimo džinsai vizualiai šiek tiek „nurėžia“ ūgio.  Vis dėlto, ūgio trūkumą visada gali kompensuoti aukštakulniai – juos derindamos prie mom fit džinsų atrodysite tikrai stilingai!

Dar vis daugiau susidomėjimo susilaukia ir cargo stiliaus džinsai. Jie dar kitaip vadinami „statybininko kelnėmis“, kadangi geriausiai tinka berniukiško sudėjimo moterų figūrai arba, kitaip tariant, apversto trikampio tipui (platūs pečiai, apvali krūtinė, ilgos kojos ir neryškiai matomas liemuo). Tokio tipo moterys gali drąsiai rinktis cargo modelio kelnes – jos turi daug papildomų kišenių, kurios „priaugins“ papildomas apimtis toje vietoje, kurioje jų trūksta. Kišenės atlieka išskirtinai dekoratyvinę funkciją, todėl perkrauti jų daiktais tikrai nereikėtų.

Reikia atkreipti dėmesį ir į džinsų juosmens tipą. Džinsai pažemintu liemeniu anksčiau buvo pasirenkami itin dažnai, tačiau šiandien minties rinktis tokias kelnes neretai yra atsisakoma – tokio tipo džinsai gali išryškinti pilvuko netobulumus. Džinsai aukštu liemeniu taip pat gana populiarūs, nes jie padeda suformuoti smėlio laikrodžio figūrą. Tokie džinsai labai dailiai atrodo su į juos sukištais marškinėliais.

Nors modelio pasirinkimas yra bene svarbiausia ir sunkiausia dalis, išsirinkus tinkamą ir prie figūros tipo derantį džinsų kirpimą, svarbu pasirinkti ir jums tinkamą spalvą. Ji ne tik turi derėti prie kitų, garderobe jau turimų drabužių, kad būtų lengva derinti, tačiau ir atlieka tam tikras funkcijas, kurias reikėtų prisiminti kiekvienai.

 • Baltos spalvos džinsai itin tiks norinčioms pabrėžti figūros privalumus, o turintiems pilnesnes figūras padės „užrakinti“ svorį, taip sukuriant lieknumo įspūdį. Be to, tai gana vasariška spalva. Būtent baltų džinsų pačių įvairiausių modelių dabar galite rasti naujoje vasaros kolekcijoje.
 • Raudoni ar žali džinsai tiks ryškioms asmenybėms, norinčioms išsiskirti – nepriklausomai nuo kūno sudėjimo.
 • Mėlyni džinsai yra patys populiariausi ir dažniausiai įsigyjami. Jie turi liekninamąjį efektą ir yra patys universaliausi – tinka tiek kasdienai ar laisvalaikiui, tiek ir ypatingoms progoms (derinant su tam tikrais aksesuarais).
 • Pilki yra tobulas pasirinkimas pavasario bei vasaros sezonui – jie ne tik pagyvins įvaizdį, bet ir sukurs lengvumo įspūdį.
 • Geltonos spalvos džinsai asocijuojasi su atbundančia ir įvairiomis spalvomis nusidažančia gamta, todėl puikiai tiks pavasariui ar vasarai. Taip pat kuria lengvumo įspūdį.
 • Chaki atspalvio džinsai taip pat yra šiandien vis labiau populiarėjantis pasirinkimas. Jie gana lengvai derinami su kitomis spalvomis. Kadangi spalva – šiek tiek tamsesnė, taip pat vizualiai lieknina figūrą.

Nors atrodo, kad džinsai – toks elementarus ir gana paprastas drabužis, kurį išsirinkti galima be jokių pastangų, jų pirkimas kartais gali tapti tikrai nemenku iššūkiu, kadangi viskas yra kiek sudėtingiau negu atrodo iš pirmo žvilgsnio. Daugybė įvairių modelių, tinkančių ir pritaikytų skirtingoms figūroms ir kūno sudėjimams, įvairus ir platus spalvų pasirinkimas – visa tai aspektai, kuriuos labai svarbu apsvarstyti prieš įsigyjant tokį kasdienišką drabužį.