Kaip išsirinkti šortus moterims internetu? | JEANS4YOU.LT

Kaip išsirinkti šortus moterims internetu?

Nenumaldomai artėjant šiltajam metų sezonui – vasarai, moterys ima svarstyti, kaip reikėtų pasiruošti naujam sezonui, kokiais drabužiais reikėtų papildyti savo spintą ir kas galėtų praversti ateinančioms atostogoms. Visgi, įprastą pasiruošimą ir zujimą po parduotuves pakeitė netikėtai prasidėjusi pandemija, kuri privertė planuoti apsipirkimus ir reikalingus daiktus įsigyti internetu. Būtent todėl, norėdami išvengti nereikalingų kontaktų ir negaišti laiko stovėdami eilėse parduotuvėse, žmonės renkasi įsigyti viską internetu. Tai jie gali padaryti bet kuriuo paros metu ir net neišeidami iš namų. Kadangi pasiruošimas vasarai jau prasidėjo, o vienas iš svarbiausių drabužių karštomis dienomis yra patogūs ir gražiai atrodantys bei prie figūros tinkantys šortai, papasakosime, kokie yra šortai moterims internetu ir kaip juos pasirinkti?

Didžiausiu ir sunkiausiu žingsniu visada būna modelio pasirinkimas. Šortai moterims internetu būna šių modelių: slim fit, regular, skinny, push up bei mom fit. Tam, kad geriau įsivaizduotumėte, koks modelis kokiam kūno sudėjimui tinka, pateiksime modelių aprašymus.

 • Mom fit modelio šortai yra klasikiniai „mamos“ šortai, kurių juosmuo prasideda ties bambos sritimi. Įprastai šio tipo šortai yra siuvami iš ganėtinai standaus audinio, todėl jie gali prilaikyti kiek atsikišusį pilvuką. Įprastai tokio tipo šortai moterims yra laisvoki ir neaptempiantys kojų. Mom fit šortai puikiai tinka smėlio laikrodžio figūros savininkėms bei toms moterims, kurios siekia suformuoti smėlio laikrodžio siluetą. Mom fit šortai tiks ir obuolio figūros savininkėms, nes jie padės maskuoti pernelyg apvalų pilvuką. Tokius šortus gali rinktis ir aukštos, ir žemos moterys.
 • Slim fit kirpimo šortai idealiai tiks pilnesnėms moterims, siekiančioms subalansuotos išvaizdos. Tokio tipo šortai yra aptempti, tačiau mažiau prigludę nei skinny modelis.
 • Regular modelio tiesaus kirpimo šortai itin tiks pilnesnio sudėjimo moterims, ypač toms, kurios turi ryškesnį užpakaliuką arba atsikišusį pilvuką.
 • Skinny šortai, kaip ir džinsai, dabar yra bene populiariausi ir dažniausiai įsigijami. Tai siauro kirpimo itin aptempti šortai, kurie tikrai puikiai tiks daugumai figūros tipų.
 • Push up modelio šortai išsiskiria specialiomis siūlėmis, padedančioms sukurti pakelto ir didesnio užpakaliuko įspūdį. Tokio modelio šortai itin tiks norinčioms pabrėžti savo figūrą.

Renkantis šortus, kaip ir kitas kelnes, labai svarbu yra ne tik modelis ar šortų kirpimas, bet ir juosmuo. Tinkamai pasirinkti šortai su prie figūros derančiu rūbo juosmens tipu padės dar labiau pagražinti figūrą ir pabrėžti jos privalumus. Pagrindiniai ir dažniausiai išskiriami šie šortų ar kitų kelnių juosmens tipai:

 • Žemas liemuo itin tiks toms (ir tiems), kurių vidurinė kūno dalis yra trumpesnė – sudaroma aukštesnio liemens iliuzija.
 • Vidutinis liemuo neabejotinai tiks visiems ir padės išlaikyti neutralumą. Šortus šio tipo liemeniu geriausia rinktis liekniems ir vidutinio sudėjimo žmonėms, o taip pat ir tiems, kurių kojos yra ilgesnės.
 • Aukšto liemens tipo šortai itin tiks norinčioms optiškai prailginti kojas ir išryškinti figūros privalumus.
 • Labai aukšto liemens tipo šortai (su “korsetu”) itin tiks turinčioms pilnesnę vidurinę kūno dalį – tokie šortai tikrai padės paslėpti pūpsantį pilvuką bei prailginti kojas.

Jeigu vis dar yra sunku apsispręsti, koks šortų modelis bei juosmens tipas jums geriausiai tiktų, labai svarbu gerai žinoti savo figūros tipą. Tik taip galima pritaikyti tinkamiausius šortus, kurie paslėps trūkumus, tačiau ir tuo pačiu pabrėš privalumus. Yra išskiriama keletas pagrindinių figūrų tipų:

 • Kriaušės tipo figūros savininkės dažniausiai gali pasigirti liekna talija, todėl joms puikiai tiks šortai paaukštintu juosmeniu. Taip pat puikiu pasirinkimu bus tiesios arba nuo kelių platėjančios kelnės, kurios suteiks figūrai vientisumo. Kriaušės figūrą turinčioms merginoms vertėtų rinktis šortus, kurie primena vidutinio ilgio sijoną. Jie turėtų būti aukštesniu juosmeniu, tobulai sukirpti ir į apačią platėti – toks drabužis paliks daug erdvės kojoms. Šortai, kurie į apačią platėja, lieknins jūsų klubus ir užpakaliuką. Jei norite sustiprinti lieknumo įspūdį, susikiškite į vidų savo palaidinę.
 • Jei jūsų klubai ir pečiai yra siauri, galite rinktis itin aptemptus siaurėjančius arba platėjančius šortus. Galite rinktis kelnes, kurių klubų sritis yra puošta įvairiomis dekoracijomis, nes tai padės optiškai paplatinti šią sritį. Jei esate smulkios figūros, tokie patys turėtų būti ir jūsų šortai. Atidengdamos kuo daugiau odos, sukursite ilgų kojų įspūdį. Taigi rinkitės 7 – 12 cm ilgio šortukus: tiek pakaks, kad jie pridengtų viršutinę kojų dalį, bet prie jūsų ūgio pridėtų kelis papildomus centimetrus. Tiesa, jūsų šortai turėtų būti laisvoki – pasirinkdamos trumpus ir aptemptus galite perlenkti lazdą.
 • Jei jūsų pečiai yra platūs, pabrėžkite apatinę kūno dalį pasirinkdamos šviesių spalvų ar garinto audinio džinsus. Taip pat galite drąsiai rinktis įvairiomis dekoracijomis puoštus šortus.
 • Obuolio tipo figūros savininkės nesuklys pasirinkdamos vidutinio liemens platėjančius arba tiesaus kirpimo šortus. Jei bus pasirenkami aptempti šortai moterims, juos patartina derinti su laisvesne palaidine. Daug obuolio figūrą turinčių merginų gali pasigirti gražiomis kojomis, o tai reiškia, kad jos kuo puikiausiai gali pretenduoti į džinsinius šortukus. Jei jūsų liemuo kelia rūpesčių, rinkitės tokius šortus, kurių juosmuo siekia liekniausią jūsų vietą ir užlygina visą kitą. Jums taip pat tinka mūvėti šortus su detalėmis apatinėje šortų dalyje – jos nukreips žvilgsnius nuo probleminio pusiaujo.
 • Smėlio laikrodžio figūros turėtojos gali rinktis visų tipų šortus, tačiau reikėtų būti atsargesnėms su šortais pažemintu juosmeniu (jie gali sudaryti įspūdį, kad esate žemesnė nei iš tiesų). Kai jūsų proporcijos yra beveik idealios, jums telieka išryškinti savo natūralią figūrą. Pabrėžkite savo liekną liemenį šortais, kurie ties juosmeniu turi įdomių detalių, pavyzdžiui, diržą, kuris suriša šortus tarsi maišelį. Jūsų šortai gali būti bet kokio ilgio, bet geriau rinkitės laisvesnio silueto drabužį, kurio krašteliai galėtų plevėsuoti. Palaidinę sukiškite į šortus – taip dar labiau sustiprinsite savo liemens efektą.

Išsirinkus pagal figūros tipą tinkantį šortų modelį bei juosmens tipą, reikia nepraleisti ir spalvos pasirinkimo etapo. Šortų spalvą taip pat reikia derinti prie savo turimo garderobo, kad nekiltų problemų derinant rūbus tarpusavyje.

 • Baltos spalvos šortai itin tiks norinčioms pabrėžti figūros privalumus, o turintiems pilnesnes figūras padės „užrakinti“ svorį, taip sukuriant lieknumo įspūdį. Be to, tai gana vasariška spalva. Būtent baltų šortų pačių įvairiausių modelių dabar galite rasti naujoje vasaros kolekcijoje.
 • Geltona spalva asocijuojasi su atbundančia ir įvairiomis spalvomis nusidažančia gamta, todėl puikiai tiks pavasariui ar vasarai. Taip pat kuria lengvumo įspūdį
 • Raudono arba žalio atspalvio šortai tiks ryškioms asmenybėms, norinčioms išsiskirti – nepriklausomai nuo kūno sudėjimo.
 • Chaki spalvos šortai taip pat yra šiandien vis labiau populiarėjantis pasirinkimas. Jie gana lengvai derinami su kitomis spalvomis. Kadangi jie – šiek tiek tamsesnio atspalvio, taip pat vizualiai lieknina figūrą.
 • Mėlynos spalvos šortai yra patys populiariausi ir dažniausiai įsigyjami. Jie turi liekninamąjį efektą ir yra patys universaliausi – tinka kasdienai, laisvalaikiui.
 • Pilki šortai yra puikus pasirinkimas pavasario bei vasaros sezonui – jie ne tik pagyvins įvaizdį, bet ir sukurs lengvumo įspūdį.

Nors iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad išsirinkti šortus nėra tokia jau sudėtinga misija, vis dėlto prieš perkant reikia įvertinti ne vieną aspektą, tam, kad neprašautumėte su savo pasirinkimu, jaustumėtės patogiai bei atrodytumėte stilingai.  Be to, JEANS4YOU.LT interneto parduotuvėje jau galite rasti naująją vasaros kolekciją, iš kurios tikrai išsirinksite puikų drabužį, kuriuo galėsite papildyti savo spintą.