Mom fit ar Boyfriend džinsai: kas geriau? | JEANS4YOU.LT

Mom fit ar Boyfriend džinsai: kas geriau?

Nors gali atrodyti, kad džinsai – tai toks elementarus drabužis, kurį išsirinkti galima be jokių pastangų, tačiau viskas yra kiek sudėtingiau nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Prekyboje šiandien galime rasti įvairių tipų džinsų, tad nieko nuostabaus, kad dažnai keliamas klausimas, kokie džinsai galėtų būti geriausiu pasirinkimu. Tenka pastebėti, kad paskutiniu metu vis labiau populiarėja mom fit ir boyfriend džinsai, kurie yra ganėtinai panašūs, tačiau turi ir tam tikrų skirtumų. Taigi, kas geriau – mom fit ar boyfriend džinsai?

Boyfriend džinsai

Šio tipo džinsai yra platoki ir kiek apsmukę, neretai būna plėšyti. Šiuo metu boyfriend džinsai yra laikomi vienais stilingiausių, tačiau jie tinka anaiptol ne kiekvienam figūros tipo. Boyfriend džinsai labiausiai tinka toms moterims, kurių pečiai yra gana platūs, liemuo – siauras, o šlaunys ganėtinai lieknos. Boyfriend tipo džinsai nebus pačiu tinkamiausiu pasirinkimu, jei jūsų figūra yra kriaušės tipo, nes toks drabužis tik dar labiau paryškins apatinę kūno dalį, o to dažniausiai norisi išvengti. Nors neretai manoma, kad boyfriend tipo džinsai visiškai netinka žemoms moterims, tačiau tai nėra tiesa – svarbiausia pasirinkti tokius džinsus, kurių klešnės nebūtų pernelyg plačios.

Mom fit džinsai

Mom fit – tai klasikiniai „mamos“ džinsai, kurių juosmuo prasideda ties bambos sritimi. Įprastai šio tipo džinsai yra siuvami iš ganėtinai standaus audinio, todėl jie gali prilaikyti kiek atsikišusį pilvuką. Įprastai tokio tipo džinsai yra laisvoki, neaptempiantys kojų, nesiekiantys kulkšnių. Mom fit džinsai puikiai tinka smėlio laikrodžio figūros savininkėms bei toms moterims, kurios siekia suformuoti smėlio laikrodžio siluetą. Mom fit džinsai tiks ir obuolio figūros savininkėms, nes šie džinsai padės maskuoti pernelyg apvalų pilvuką. Šio tipo džinsus gali rinktis ir aukštos, ir žemos moterys, tačiau reikėtų įvertinti tai, kad trumpesnio kirpimo džinsai vizualiai šiek tiek „nurėžia“ ūgio.  Vis dėlto, ūgio trūkumą visada gali kompensuoti aukštakulniai – juos derindamos prie mom fit džinsų atrodysite tikrai stilingai!

Taigi, jei svarstote, kurį šių džinsų tipų pasirinkti, įvertinkite, kas labiau tinka jūsų figūros tipui, ir tuomet beliks išsirinkti labiausiai patinkantį džinsų modelį.