Naujos 2020 pavasario tendencijos | JEANS4YOU.LT

Naujos 2020 pavasario tendencijos

Pavasaris jau visai ne už kalnų, todėl dabar yra pats tinkamiausias metas atnaujinti savo garderobą. Turbūt sutiksite, kad moteriški džinsai yra vienas praktiškiausių drabužių, kuris gali būti derinamas ir prie klasikinio švarkelio, ir prie sportinio stiliaus rūbų. Siūloma džinsų gausa šiandien yra kaip niekad didelė, todėl gana dažnai kyla klausimų, kokius jų vertėtų pasirinkti. Būtent todėl pravartu apžvelgti džinsų stilius, kurie 2020 metų pavasarį vyraus mados top‘uose.

Flared džinsai

Flared – tai platėjantys džinsai, kurie viršutinėje dalyje yra gražiai prigludę, o šiek tiek aukščiau kelių ima platėti. Tokie džinsai buvo itin madingi 2009-aisiais, tačiau panašu, kad šiemet šių džinsų stilius tikrai sulauks nemažo susidomėjimo. Flared džinsai yra laikomi vienais universaliausių: jie tinka daugeliui figūros tipų, o tuomet, jei siekiama vizualiai pailginti kojas, šiuos džinsus rekomenduojama derinti prie aukštakulnių ar batų su platforma. Kasdienai rinkitės standaus audinio tamsių spalvų džinsus, kuriuos nesunkiai priderinsite prie turimų drabužių, o šviesaus audinio džinsai puikiai tiks tada, kai norėsite pasipuošti (vis dėlto, atsižvelkite į tai, kad balti džinsai vizualiai stambina kojas).

Baggy džinsai

Baggy džinsai ypatingai didelio dėmesio sulaukė 2019 metų rudenį, tačiau šių metų pavasarį ir vasarą šio stiliaus džinsai iš mados top‘ų tikrai nesitrauks. Baggy džinsai kitaip dar vadinami džinsais-bananais: būtent tokį pavadinimą jie įgavo 1980 metais. Šio tipo džinsai yra platūs ties klubais, o ties kulkšnimis siauresni, todėl tokie drabužiai puikiai tinka aukštaūgėms ir siaurų klubų savininkėms. Jei norite sekti mados ikonų pavyzdžiu, šiuos džinsus galite paraitoti prie kulkšnių arba sukišti juos į kaubojiško stiliaus batus.

Cargo džinsai

Cargo stiliaus džinsai mados pasaulyje nėra naujovė, tačiau ilgus metus ji buvo primiršta. Tikrai be reikalo – militaristinę uniformą primenantys džinsai jūsų aprangą gali paversti dar šarmingesne. Cargo stiliaus džinsai dekoruojami įvairiomis detalėmis – kišenėmis, užtrauktukais, sagomis, ir t.t.  Šio stiliaus džinsai labiausiai tiks pakankamai aukšto ūgio moterims, kurios nesibaimina, kad džinsai vizualiai pridės kelis papildomus kilogramus.