Vyriški džinsai internetu: iš ko galima rinktis? | JEANS4YOU.LT

Vyriški džinsai internetu: iš ko galima rinktis?

Į mūsų gyvenimus atėjus pandemijai ir pasikeitus mūsų įprastai rutinai, pasikeitė ir mūsų pirkimo įpročiai. Jeigu anksčiau buvome įpratę reikalingus rūbus ar kitus daiktus įsigyti dideliuose ir gana painiuose prekybos centruose, kuriuose praleisdavome ne vieną valandą dėl žmonių gausos, karantinas privertė ieškoti kitų variantų ir alternatyvų. Vienas iš tokių variantų ir tapo rūbų įsigijimas internetu. Visgi, negalint drabužio paliesti, pasimatuoti ir pasižiūrėti, kaip atrodo apsivilkus, apsipirkimas tampa sudėtingesniu ir daugiau laiko pareikalaujančiu procesu. Kadangi situacijų, kuomet džinsai gali būti geriausiu pasirinkimu tikrai nestinga, pravartu savo spintoje turėti netgi ne vienas tokio tipo kelnes. Tam, kad džinsų pirkimas būtų malonus, nekeltų kančių ir pykčio, o ypač vyrams, kurie apskritai ne itin mėgsta apsipirkti, pasidalinsime patarimais, kokie yra vyriški džinsai internetu, iš kokių modelių bei spalvų galite rinktis, kaip pasirinkti tinkamą dydį bei kaip surasti geriausią ir idealiausią variantą, su kuriuo jaustumėtės ne tik patogiai, bet ir stilingai.

Ko gero, pats svarbiausias žingsnis, kuris užtruks daugiausiai laiko, yra tinkamo vyriškų džinsų modelio pasirinkimas. Dabar vyrai džinsus gali rinktis iš šių modelių: slim fit, regular, skinny bei cargo. Vieni vyrai pirmenybę teikia laisvesniems džinsams, kiti – siauresniems, todėl pirkimas internetu suteikia galimybę susiaurinti savo paiešką ir pasirinkti prekes pagal tam tikras savybes. Pavyzdžiui, galite pasirinkti tam tikrą jus dominantį džinsų modelį, o tai gerokai palengvina ir paspartina paiešką. Trumpai aptarsime, kas tai per modeliai ir kuo jie skiriasi.

  • Slim fit – tai vamzdelio formos džinsai siauromis, tiesiomis klešnėmis, normalaus aukščio liemeniu. Jie labiausiai tinkami liekno sudėjimo vyrams.
  • Regular modelio džinsai yra dažniausias vyrų pasirinkimas, kadangi tokie džinsai yra gana laisvi, prisitaiko prie kūno, nevaržo judesių, tačiau ir tuo pačiu atrodo stilingai. Jie yra tiesaus kirpimo bei normalaus aukščio liemeniu.
  • Skinny – labiau aptemptas, siaurėjančiomis klešnėmis modelis. Taip pat dažniausiai su žemesniu liemeniu.
  • Cargo yra šiandien vis labiau populiarėjantis ir dar gana naujas modelis. Jie dar kitaip vadinami „statybininko kelnėmis“, kadangi turi daug papildomų kišenių, kurios „priaugins“ papildomas apimtis toje vietoje, kurioje jų trūksta. Kišenės atlieka išskirtinai dekoratyvinę funkciją, todėl perkrauti jų daiktais tikrai nereikėtų. Tai gana laisvi ir visiškai judesių nevaržantys džinsai, kurie atrodo stilingai, tačiau taip pat yra ir ypač patogūs.

Jeigu džinsus vien tik iš aprašymo išsirinkti sunku, atkreipkite dėmesį į tai, koks yra džinsus demonstruojančio modelio kūno sudėjimas bei ūgis. Neretai tokius duomenis galima rasti prie prekės aprašymo.

Apsisprendus, kuris modelis tiktų labiausiai prie jūsų kūno sudėjimo ir asmeninio stiliaus, kitas svarbus žingsnis yra spalvos pasirinkimas. Popiliariausi džinsai vasarai yra baltos, mėlynos ir pilkos spalvos. Visgi, renkantis spalvą taip pat svarbu žinoti, kokia tinka. Aišku, pagrindinis kriterijus yra, kad drabužis derėtų su kitais, jau turimais spintoje, tačiau galima ir rinktis pagal tam tikrą sezoną. Mėlyna džinsų spalva yra pati populiariausia ir dažniausiai pasirenkama, kadangi tai – universali spalva, puikiai tinkanti kasdien. Mėlyni džinsai lengvai derinami su bet kokiais marškinėliais ar megztiniu, o su marškiniais ir tamsesnio atspalvio švarku gali puikiai tikti ir oficialesniam renginiui.

Baltos spalvos džinsai yra idealus pasirinkimas vasarai, kadangi ši spalva geriau atspindi saulės šviesą. Tokios spalvos įvairių modelių džinsų dabar galite rasti naujoje vasaros kolekcijoje. Vis dėlto, svarbu nepamiršti, kad balta spalva nors taip pat pasižymi universalumu, yra teplesnė, todėl turėsite būti atsargesni, ir, tikėtina, po vieno nešiojimo, jiems jau prireiks skalbimo.

Pilka spalva taip pat yra viena iš vasaros bei šiltojo sezono spalvų. Jie savotiškai pagyvina įvaizdį, tačiau ir taip pat suteikia lengvumo, neįpareigoja. Tokio atspalvio džinsai stilistų yra pripažįstami kaip tobulas pasirinkimas pavasario ar vasaros sezonui.

Šiandien taip pat yra gana populiaru derinti laisvą ir klasikinį stilių, todėl, jei norite atrodyti išskirtinai, galite pasvarstyti apie ryškesnių spalvų kelnes.

Pasirinkus modelį ir spalvą, svarbu, kad džinsai būtų ne tik gražūs, bet ir nešiojami, todėl reikia pasirinkti tinkamą dydį. Kadangi vyriški džinsai internetu perkami nepasimatavus, atkreipkite dėmesį į nurodytus dydžius ir jų matmenis. Mūsų interneto parduotuvėje galite rasti dydžių lenteles, kuriose yra nurodomi kelnių bei džinsų matmenys. Jeigu žinote tikslius savo kūno matmenis bei apimtis, pasirinkti tinkamas prekes tikrai nebus pernelyg sudėtinga ar keblu.

Nemažiau svarbus aspektas yra ir drabužių audinio sudėtis. Šiandien turime galimybes rinktis įvairaus audinio džinsus ar kitas kelnes, todėl tikrai sugebėsite rasti jums geriausiai tinkantį variantą. Jeigu norite, kad drabužis būtų kiek įmanoma patogesnis, rinkitės džinsus, kurių sudėtyje yra elastano – tokios kelnės bus tampresnės ir mažiau varžys judesius bei nesukels nepatogumo. Kadangi toks drabužis leidžia nevaržomai judėti, toks pasirinkimas gali būti vienas geriausių net ir aktyviau leidžiant laisvalaikį.

Kalbant apie drabužių pirkimą internetu, tai verta daryti ne tik tam, kad sutaupytumėte laiko, bet ir pinigų. Tikrai tenka pastebėti tendenciją, kad džinsai internetu kainuoja pigiau nei kitose pardavimo vietose ar pačiose stacionariose parduotuvėse, todėl toks pasirinkimas tikrai prisideda prie biudžeto ir išlaidų optimizavimo. Vyriški džinsai internetu dabar parduodami palankiomis kainomis, už kurią gaunate ir tikrai tenkinančią bei lūkesčius atliepiančią kokybę. Svarbu paminėti, kad pirkdami interneto parduotuvėse, turėsite galimybę pasirinkti siūlomų prekių rikiavimą nuo pigiausių iki brangiausių, o tai palengvina tinkamų pasirinkimų radimą ir supaprastina visą paieškos procesą.

Kaip ir minėjome, įvairių modelių ir skirtingų spalvų vyriškų džinsų dabar galite rasti naujoje vasaros kolekcijoje. Tikrai net neabejojame, kad kiekvienas ras, ką išsirinkti ir kuo papildyti savo drabužių spintą artėjančiai vasarai. Su šios kolekcijos rūbais atrodysite ne tik stilingai, tačiau ir jausitės patogiai.

Vyriškų džinsų pirkimas internetu padeda sutaupyti laiko, bei dažnam vyrui padeda išvangti streso, kurį sukelia taip nemėgstamas apsipirkimo procesas. Pirkti internetu verta ir dėl plataus pasirinkimo, kuris, neretai, būna gausesnis negu parduotuvėse. Jeigu pasirinkimas ir apsipirkimas buvo nesėkmingas, visada netikusį drabužį (nesvarbu, ar netiko dydis ar modelis) galite nemokamai grąžinti į elektroninę parduotuvę ir vos per keletą dienų susigrąžinti sumokėtus pinigus.