Blog'as

Mom fit ar Boyfriend džinsai: kas geriau?
Nors gali atrodyti, kad džinsai – tai toks elementarus drabužis, kurį išsirinkti galima be jokių pastangų, tačiau viskas yra kiek sudėtingiau nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio..
5 patarimai vyrams, kaip išsirinkti kelnes arba džinsus
Lankymasis prekybos centruose ne vienam vyrui kelia tikrai nemažą stresą, tad nieko keisto, jog drabužių apsipirkimas internetu tampa vis populiaresnis. Internetinėse parduotuvėse siūlomos produkcijos..
Ar žinai, kad džinsų pavadinimas gimė gražiajame Genujos mieste?
Džinsai – tai bendrinis pavadinimas, kuriuo apibūdinamos iš džinsinio audinio pasiūtos kelnės. Šiandien tokių drabužių galima rasti turbūt kiekvieno asmens spintoje, tačiau tikrai ..
Džinsų skalbimas: ką svarbu apie tai žinoti?
Džinsai – vienas populiariausių drabužių, kuris į plačiąją rinką įsiveržė XX amžiaus septintajame dešimtmetyje. Džinsai yra labai patogūs, o tinkamai suderinus su kitais drabužiais, jie g..
Liepa – geriausias metas apsipirkti!
Liepos mėnuo daugeliui mūsų asocijuojasi su sulėtėjusiu gyvenimo tempu, ir, žinoma, atostogomis. Vis mažiau laiko norisi praleisti namuose: vykstama į gamtą, dažniau išeinama pasivaikšči..
Mitas apie drabužių dydžius: kaip teisingai išsirinkti?
Nors gali atrodyti, kad tam tikro nurodyto dydžio drabužiai turėtų būti identiškų matmenų, tačiau taip nėra. Kartais internetu  įsigijus 36 dydžio džinsus tenka skaudžiai nusivilti –..
Moteriški džinsai: į ką atkreipti dėmesį renkantis?
Džinsai – tai vienas tų drabužių, kuris turėtų atsidurti kiekvienoje spintoje. Šiuo metu tokių rūbų pasirinkimas yra tikrai labai didelis, tad nieko keisto, jog neretai teiraujamasi,..
Pirkdami internetu laimi visi!
Ne kiekvienas mūsų gali pasigirti turintis pakankamai laiko, kurį galėtų skirti lankymuisi prekybos centruose. Vis dėlto, visada yra kita išeitis – internetinės parduotuvės visuomet gali ..
Tobulų džinsų beieškant: 4 žingsniai, padėsiantys išsirinkti
Stiliaus ekspertai vienbalsiai teigia, jog svarbiausia ne drabužių kiekybė, o kokybė ir tinkamumas žmogaus kūno tipui. Būtent todėl stilistai nuo seno yra sudarę tam tikrą sąrašą drabužių, kuri..
Universalioji tamsiai mėlyna spalva – ir į darbą, ir į mokyklą
Tamsiai mėlyna spalva gana dažnai yra pasirenka siuvant kostiumus bei uniformas. Ši spalva simbolizuoja stiprybę, pasitikėjimą ir sėkmę, o tai profesinėje srityje yra be galo svarbu. Mokyklose ..
Rašyk
Skambink