Lithuanian Rusų

Blog'as

Kaip išsirinkti moteriškus džinsus internetu?
Šiandien moteriškų džinsų internetu pasiūla – didžiulė. Gyvenimus sustabdžiusi ir rutinas pakeitusi pandemija, privertė prekybininkus ieško naujų būdų pasiekti pirkėjus, tod..
Kaip išsirinkti šortus moterims internetu?
Nenumaldomai artėjant šiltajam metų sezonui – vasarai, moterys ima svarstyti, kaip reikėtų pasiruošti naujam sezonui, kokiais drabužiais reikėtų papildyti savo spintą ir kas galėtų..
5 patarimai vyrams, kaip išsirinkti kelnes arba džinsus
Lankymasis prekybos centruose ne vienam vyrui kelia tikrai nemažą stresą, tad nieko keisto, jog drabužių apsipirkimas internetu tampa vis populiaresnis. Internetinėse parduotuvėse siūlomos produkcijos..
Ar žinai, kad džinsų pavadinimas gimė gražiajame Genujos mieste?
Džinsai – tai bendrinis pavadinimas, kuriuo apibūdinamos iš džinsinio audinio pasiūtos kelnės. Šiandien tokių drabužių galima rasti turbūt kiekvieno asmens spintoje, tačiau tikrai ..
Cyber Monday – dar palankesnė proga apsipirkti
Black Friday (liet. Juodasis penktadienis) – tai neoficialus penktadienio, einančio po Padėkos dienos, pavadinimas. Padėkos diena JAV tradiciškai yra švenčiama lapkričio ketvirtąjį..
Džinsų skalbimas: ką svarbu apie tai žinoti?
Džinsai – vienas populiariausių drabužių, kuris į plačiąją rinką įsiveržė XX amžiaus septintajame dešimtmetyje. Džinsai yra labai patogūs, o tinkamai suderinus su kitais drabužiais, jie g..
Liepa – geriausias metas apsipirkti!
Liepos mėnuo daugeliui mūsų asocijuojasi su sulėtėjusiu gyvenimo tempu, ir, žinoma, atostogomis. Vis mažiau laiko norisi praleisti namuose: vykstama į gamtą, dažniau išeinama pasivaikšči..
Mitas apie drabužių dydžius: kaip teisingai išsirinkti?
Nors gali atrodyti, kad tam tikro nurodyto dydžio drabužiai turėtų būti identiškų matmenų, tačiau taip nėra. Kartais internetu  įsigijus 36 dydžio džinsus tenka skaudžiai nusivilti –..
Mom fit ar Boyfriend džinsai: kas geriau?
Nors gali atrodyti, kad džinsai – tai toks elementarus drabužis, kurį išsirinkti galima be jokių pastangų, tačiau viskas yra kiek sudėtingiau nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio..
Moteriški džinsai: į ką atkreipti dėmesį renkantis?
Džinsai – tai vienas tų drabužių, kuris turėtų atsidurti kiekvienoje spintoje. Šiuo metu tokių rūbų pasirinkimas yra tikrai labai didelis, tad nieko keisto, jog neretai teiraujamasi,..
Rašyk
Skambink