Universalioji tamsiai mėlyna spalva – ir į darbą, ir į mokyklą | JEANS4YOU.LT

Universalioji tamsiai mėlyna spalva – ir į darbą, ir į mokyklą

Tamsiai mėlyna spalva gana dažnai yra pasirenka siuvant kostiumus bei uniformas. Ši spalva simbolizuoja stiprybę, pasitikėjimą ir sėkmę, o tai profesinėje srityje yra be galo svarbu. Mokyklose gana dažnai nusprendžiama rinktis būtent mėlynos spalvos uniformas, o tuomet, kada profesinis etiketas reikalauja oficialios aprangos, mėlynos spalvos kostiumas tampa tikrai dažnu pasirinkimu. Nors juoda spalva yra laikoma pačia universaliausia, tačiau tokios spalvos kostiumai dažniausiai dėvimi išskirtinėmis progomis – pavyzdžiui, per vestuves ar oficialių vakarėlių metu. Jei darbe ar mokykloje nėra griežtai apibrėžta, kokius drabužius pasirinkti, tamsiai mėlyna spalvos rūbai tikrai gali būti puikiu pasirinkimu, tačiau neretai susimąstoma, ką vertėtų rinktis – tamsiai mėlynos spalvos kelnes ar džinsus.

Kokius drabužių derinius susikursite?

Šiandien jau nebesilaikoma nuostatos, kad švarkas gali būti derinamas išimtinai tik prie kostiuminių kelnių, tad tuomet, jei aprangos etiketas nereikalauja dėvėti kostiumo, džinsai gali būti derinami net ir prie oficialiai atrodančio švarko. Tamsiai mėlyni džinsai – neabejotinai vienas populiariausių pasirinkimų, nes juos priderinti yra itin paprasta. Vis dėlto, jei siekiate, kad apranga būtų dar išskirtinesnė, taip pat galite pagalvoti ir apie ryškesnių spalvų džinsų pasirinkimą. Toks drabužių derinys gana dažnai pasirenkamas penktadieniais, kuomet ir darbe, ir mokykloje gali būti leidžiama rengtis ne tokiais oficialiais drabužiais.

Džinsai – idealus laisvalaikio pasirinkimas

Tamsiai mėlyni džinsai dera prie bet kokių spalvų drabužių, todėl juos dažnai nusprendžiama rinktis laisvalaikiui. Šiandien parduotuvėse siūlomi džinsai neretai yra su elastanu, kuris padidina drabužių tamprumą ir gali užtikrinti dr didesnį komfortą. Jei kas paklaustų, koks drabužis yra laikomas pačiu universaliausiu, turbūt nė nemirktelėjus būtų galima atsakyti, kad tai yra tamsiai mėlyni džinsai. Kodėl? Jie gali būti dėvimi ir kiekvieną dieną, ir tuomet, kada norisi apsirengti šiek tiek oficialiau, o derinių, kuriuos galime sukurti su šiuo drabužiu, gali būti begalė.

Kada vis dėlto geriau rinktis kelnes?

Nors džinsai gali būti pasirenkami tikrai dažnose situacijose, tačiau kartais vis dėlto vertėtų rinktis kelnes. Pavyzdžiui, jei keliaujate į darbo pokalbį, palankiau rinktis kelnes nei džinsus: visuomet norisi sudaryti kiek įmanoma geresnį įspūdį, todėl mūvėdami džinsus paprasčiausiai galite pasirodyti pernelyg nerimti. Vėliau, kai jau įsidarbinsite, tikrai išsiaiškinsite aprangos etiketo taisykles, ir žinosite, ar darbo metu gali būti mūvimi džinsai, ar vis dėlto reikės rinktis kelnes. Taip pat džinsų nereikėtų rinktis einant į vestuves, nebent jaunieji yra nurodę, kad to pageidautų (žinoma, tikimybė labai menka).

Jei nesate užtikrinti, kada geriau rinktis kelnes, o kada – džinsus, galite pasikliauti savo intuicija, tačiau vertėtų atminti, kad ypatingai svarbiomis progomis ar oficialių susitikimų metu visada labiau tinka kelnės, ir visai nesvarbu, kad turite itin brangius dizainerių kurtus džinsus.

Daugiau informacijos skaitykite čia : Džinsai internetu | Kelnės moterims | Vyriškos kelnės